HANSTONE markası’nın kuruluş unsurunu özetleyebilmek için sadece birkaç kelime yeterlidir: Başkalarının Yapamayacağı Noktalara Ulaşmak.

Son 20 yıldır HANSTONE taş endüstrisi, mermer, granit, kireç taşı, Onyx, yarı değerli ve doğal taşların genel olarak, araştırma ve pazarlamasını, yaratıcı kadrosu ile sürekli güncel tasarımlar üreten  bir yapıya sahiptir.

150’den fazla malzeme HANSTONE koleksiyonunu oluşturur, müşterinin özel ihtiyaç ve isteklerine dayanarak bunları yaratma imkânı ile projeleriniz için geniş bir yelpaze oluşturur.

HANSTONE; küresel olarak tanımlanabilen dinamik, sürekli büyümekte olan genç bir şirkettir

İnovasyon: dünyanın en geniş ocaklarından en yeni, en saf ve en mükemmel malzemeyi araştırmak, her zaman en iyi kaliteyi sağlamak ve piyasanın en çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için.

Hassasiyet: Doğal kalıplara, müşterinin ihtiyaçlarına ve projeyle ilgili gereksinimlere özel dikkat göstererek işleme taşı.

Dinamikler: HANSTONE, ürün seçiminden taşımaya kadar çeşitli aşamalardaki müşterilerin ve ihtiyaçlarının, dikkatinin ve desteğinin adım adım takip edilmesini sağlar.

Kalite: HANSTONE, şirketinin özel bir özelliği. Her şey, personel alım satımından stoktan elde edilebilen geniş malzeme yelpazesine ve en ilgi çekici bitmiş çeşitli materyallerin incelenebileceği bir showroom’a kadar, sistematik olarak müşterilerin hizmetindedir.

Uzmanlık: Müşterilerle sürekli olarak büyümek için yılların verdiği deneyim ve her geçen gün ulaşılması gereken yeni hedefler sayesinde, dünyanın dört bir yanındaki referansları öven etkili beceriler.

PLAKA STONE GALERİ