İnce doğal taş

Benesta Acıbadem Satış Ofisi Dış Cephe İnce Doğal Taş 

Benesta Acıbadem dış cephe ince doğal taş Kudos Line modelimizin kullanılmış olduğu bu referansımızda Flexystone ince doğal taş plakalarımız 61 cm x 122 cm boyutunda seçilmiş olup tasarımcısı tarafından daha küçük boyutlarda kesilerek dış cephede uygulanmıştır. Farklı dokuya sahip ince doğal taş plakalar birlikte uygulandığında benzeri olmayan bir görüntü elde edilmiştir. İnce doğal taş malzemesinin yalnızca görüntü olarak değil dokunduğunuz zamanda verdiği farklı hissiyat tasarımın bir parçası olmaktadır.

Konum

İstanbul’da merkezi yerlerden olan acıbadem ilçesinde yer alan Benesta’nın gözde projesi Benesta Acıbadem satış ofisinin dış cephesinde Flexystone ince doğal taş malzemesi kullanılmıştır.

Avantajları

Flexystone ince ve esnek doğal taş malzemesi hafiflik avantajı ile taşıma maliyetinde büyük avantaj sağlar. Arka kısmındaki polyester malzeme ile suya karşı dayanıklıdır ve dış cephelerinizde koruma sağlar.

Taş malzemesi doğanın bir parçası olduğundan dolayı yapılarınız doğal bir görünümle çevreyle uyum sağlamaktadır.Doğanın bizlere hediyesi olan doğal taşların benzersiz desenleri ve dokusu dış cephe tasarımlarınızda benzersiz yapılar oluşturmanıza imkan vermektedir.

Cephe ince taş malzememiz için lütfen modellerimizin olduğu sayfayı inceleyiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir